K vyhledávání velikostí a barev použijte v kategoriích ČERVENÉ tlačítko - OTEVŘÍT FILTR.

Jak oblékáte svoji psychiku?

Vítám vás na blogu a přináším moje první,  sezmamovací povídání.

  Dnes mám  na sobě růžovou klasickou košili, námořnický blejzr, kalhoty k tomu brož vlčí mák a boty na podpatku. Vše mám z naší anglické módy (kromě bot) , tak jako skoro 90% mého šatníku.

 Cítím se v tom skvěle, je to můj styl a vyjadřuje mojí osobnost. Vím, co mám ráda a také  tím oblékám svojí psychiku.

Osobní styl velmi souvisí s vyjádřením sebe sama.  Kdo říká, že žádný styl nemá  a je mu to jedno - má pravdu nebo nemá? .

Jaké oblečení máte rády vy? Jak oblékáte svoji psychiku? Budu ráda , když mi děvčata napíšete jaké oblečení milujete  a proč.

 Něco málo o mně - co mám ráda a co mě vyjadřuje jsem dala do mého Moodboardu (moodboard je určitá plocha, která má  ukázat váš směr, vaše emoce, styl,a td... můžou být na různé téma).

Moodboard vyjadřuje životní styl, co mám ráda, návrh oblečení, moje oblíbené barvy....a nakonec můj oblíbený citát.

V galerii dávám ukázku i dalšího moodboard, který jsem dělala pro zákaznici z kterého jsme pak vycházely při volbě oblečení.

Můj oblíbený styl je klasický, už vlastně jako náctiletá jsem měla ráda eleganci. Nosila jsem vždy eleganci, ale nebojte, nošení potrhaných džínů či plísňáčů, co jsme kdysi s holkama drbaly v Savu mě neminulo.

Ale vyvíjím se dál ..., teď kolem 50 už už je pro mě elegance nevyhnutelná a kvalita materiálů také.  Hlavně přírodní - hedvábí, len, bavlna, dále vysokogramážní materiály, které jsou mi příjemné na dotek .

A co mám ráda :

Líbí se mi styl Kate Middleton, Andrey Hepburn a podobné. V tomto stylu je moje srdce.

Co ráda nosím - šaty, šaty, šaty - opět elegantní, pouzdrové, saka, sáčka, blezry, sukně pouzdrové, košile, klasické kalhoty, džíny klasické - občas,  pásky, náušnice, náhrdelníky, klobouky, brýle, na sport, pásky kabátky - sportovní kalhoty, trika, bundy, pohory

Nerada nosím - legíny, oversize neboli pytle - ty opravdu nesnáším, tenisky k šatům, roztrhané džíny

Oblíbené barvy - červená, tmavá modrá, bílá, černá, růžová, poslední dobou i žlutá.

Oblečení je to, co na první pohled odlišuje jednoho člověka od druhého, také si podle toho uděláte ten úplně první úsudek o člověku.

Nyní něco o eshopu, rozdělili jsme kategorie. A to na ANGLII a  BUTIK.

Anglie - zde se snažíme najít něco jiného, originálního, pěkné materiály, tak, abyste si našly to správné oblečení pro vaší duši.  Abyste byly jiné, originální, mohly si oblečení různě upravit, ozdobit atd. S tímto oblečením určitě nepotkáte někoho na každém rohu. Věci vozíme z Anglie, v té nejlepší kvalitě - jak s visačkou nebo bez visačky. To už znáte, vždy to popisujeme u každé věci. Takže zde je prostor pro vaši kreativitu, vymýšlení kombinací. Nejen , že toto oblečení můžete dále recyklovat, protože má výdrž a nezničí se hned po prvním praní, ale myslíte tím i na životní prostředí.

Butik - to je další naše kategorie . je to spíše móda, která je aktuální hit. Rychle se mění. Tady vám každý týden přinášíme horké novinky. Zde mám v plánu ještě navštívit další výrobce a nabídku rozšiřovat.

Děvčata doufám, že zde u nás najdete styl, který je blízký vašemu srdci. Pokud máte zájem , můžu vám vypracovat návrh vašeho moodboardu, ale to se již s vámi potřebuji pobavit osobně a poznat vás. Jinak je možné i nafotit fotky v našem atelieru

Jinak k ještě zdravím děvčata do lázní , které tam nyní jsou. Užijte si to a hlavně naše hadříky krásně vynoste.

Do příště vypracuju další články, povídání o módě, ale i o psychice, která s tím velmi souvisí. O barvách, korekci postavy pomocí oblečení a plno dalšího.

Těch témat je hodně. Vydávat je budu na blogu každý týden v neděli večer.

Děkuji a budu se těšit na vaše zprávy. 

Jak oblékáte svoji psychiku?

Mějte se krásně. Monika :) hitomat@seznam.cz